
Racunar AMD Athlon 3000G MSI Main Board Desktop A520M-A PRO RAM 8GB DDR4 240GB SSD
629,00KM
Besplatna dostava
290 G9 TWR / 290 G9 IDS / i7-12700 / 16GB DDR4 / 512GB SSD / DOS / No ODD / 1yw / HP 3 year Next Business Day Onsite Desktop Only Hardware SupportWarranty Extension / 125 BLKkbd / 125mouse / Realtek AC 2×2 BT 5.0 WW WLAN / RTF Card /
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 19. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Hp |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Grafička | Intel Uhd Integrisana |
| RAM Memorija | 16 Gb |
| Interna Memorija | 512 Gb |
| Broj Jezgri CPU A | 12 |
| CPU PC | Intel |
| DISC NO PC | 1 |
| DISC TYPE PC | SSD |
| DISPLAY PORT PC | - |
| DIVISION | SMB |
| Format Kućišta PC | Micro tower |
| Frekvencija PC | 2.1 GHz |
| Grafika PC | Nvidia |
| HDMI PC | 1 |
| Interni HDD PC | M.2 |
| KB PC | DA |
| MB PC | Ostalo |
| MOUS PC | DA |
| OPTIC PC | Ne |
| OS PC | Nema |
| Pa Cpu | Intel Core i7 |
| PSU PC | 180W |
| Rpm Pc | Nema rotacije |
| SLOT NO PC | 2 |
| Tip Memorije Računara | DDR4 3200MHz |
| USB 2.0 PC | 4 |
| USB 3.1 PC | 4 |
| VGA Brend PC | Nema |
| VGA Memorija PC | Deljena |
| VGA PC | 1 |
| WIFI PC | Da |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




