Nema slike
HP EB8G1i14 U7 258V 14 32GB/1T14" FHD, U7-258V 2.2/4.8GHz32GB DDR5, 1TB, Backlit, WiFi7, Win11Pro
Šifra: A37MGETKategorija: Laptopi
RAM Memorija:32 GB
Rezolucija:FULL HD 1080P
Cpu:INTEL CORE ULTRA 7
Velicina Ekrana:14"
HP EliteBook 8 G1i 14; 14” FHD (1920×1200)+ 5MP IR Cam, Intel Core Ultra U7 258V (2.2/4.8GHz, 8C/8T, 12MB, 47 TOPS), 32GB 8533 LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, Backlit KB, Fingerprint, Wi-Fi 7 +BT 5.4, Windows 11 Pro, 3y warranty
3.219,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 8. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Hp |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Grafička | Intel Arc Diskretna |
| RAM Memorija | 32 Gb |
| Interna Memorija | 1 Tb |
| Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Boja Detalja Laptopa | Srebrna |
| Boja Laptopa | Srebrna |
| Broj Ćelija Baterije Laptopa | LI 6 Cell |
| Broj Jezgri Laptopa | 8 |
| BT | Da |
| Cache Memorija Laptopa | 12MB |
| CPU MODEL NB | 258V |
| CPU NB | Intel |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| Frekvencija Notebooka | 4.80 GHz |
| Grafika Laptop | Integrisana |
| HDMI | 1 |
| Kapacitet Baterije Laptopa | 68WHr |
| LITKEY | Da |
| Masa | 1460g |
| OPTIKA NB | No |
| OS NB | Windows 11 Pro |
| Pa Cpu | Intel Core Ultra 7 |
| Pa Velicina Ekrana | 14" |
| Rezolucija Kamere Laptopa | 5 MP |
| Senzor Otiska Prsta | Da |
| Slobodni Memorijski Slotovi | - |
| Tastatura | SLO/CRO |
| Thunderbolt | 2 |
| Tip Ekrana Nb | Anti Glare |
| Tip Memorije Laptopa | LPDDR5x 8533 |
| Torba Za Laptop | Aluminijum |
| Ukupan Broj Memorijskih Slotova | - |
| USB 3.1 NB C | 1 |
| VGA Veličina NB | Deljena |
| WIFI | Da |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...




