
LC-Power LC-25BUB3 Enclosure2.5" USB 3.0,ultra slim
21,50KM
Brza dostava
HDD Server TOSHIBA MG10 20TB MAMR 512e, 3.5”, 512MB, 7200RPM, SAS, SKU: HDEA00SGEA51F
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 23. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
60 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Toshiba |
| Garancija | 60 Mjeseci |
| Interna Memorija | 20 Tb |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 16.8 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.73 kg |
| Brzina Rotacije | 7200 rpm |
| Dužina Kutije (mm) | 228 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 147 mm |
| EAN Kod | 4260557512500 |
| Form Faktor | 3.5" |
| Instalirani Cache Kapacitet | 512 MB |
| Interna Brzina Prenosa Podataka | 268 Mbps |
| Kapacitet Sektora | 512 B |
| Karakteristike Hard Diska |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | Internal |
| Nazivna Težina | 0.72 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.72 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.01 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 20 |
| Podržani Podatkovni Kanali | SAS 3 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Prosječno Vrijeme Između Kvarova | 2500000 hr |
| Širina Kutije (mm) | 310 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 27 mm |
| Tip Pakovanja | Other |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 500 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 102 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




