
UNVR-EU
909,00KM
Besplatna dostava
G2 Starter Kit
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Ubiquiti |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8.0675 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.4073 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 494 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 222 mm |
| EAN Kod | 810084691670 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Naziv Dodatka Novi | G2 Starter Kit |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.37 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.125 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.37 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 5 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Kutije (mm) | 288 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 220 mm |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 341 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 83 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije