eufy Security eufy Doorbell 2 Pro Black
Šifra: E8213G11Kategorija: Video nadzor
eufy Security eufy Doorbell 2 Pro Black
489,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Anker |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 26.32 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.25 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 230 mm |
| EAN Kod | 194644083892 |
| Funkcije Web Kamere |
|
| Interfejs | Wi Fi |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Video Rezolucija | 2560x1920 (5 Mpixel) |
| Mogućnosti Montaže | Wallmount |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.4 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 16 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Pakovanja (mm) | 135 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Kamere | Smart Video Doorbell |
| Tip Napajanja | USB Port |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji |
|
| Uključen Kabel | Charge Cable |
| Uključena Oprema |
|
| Visina Pakovanja (mm) | 210 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





