
Mikrovalna pećnica Electrolux EMZ421MMK
289,00KM
Brza dostava
eufy One-time anti-bacteria dust bag(6 packs) Black For Eufy Omni C20
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Anker |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8.05 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.22 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 140 mm |
| EAN Kod | 194644298913 |
| Komada U Pakovanju | 6 |
| Širina Pakovanja (mm) | 80 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 150 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




