
Mikrovalna pećnica Electrolux EMZ421MMK
289,00KM
Brza dostava
eufy Omni C20 Accessories Pack(side brush-2/filter-2/roller brush guard with comb-1/mop cloth-2) Black+Gray
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Anker |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 4.45 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.35 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 270 mm |
| EAN Kod | 194644298944 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Nadređeni Proizvodi | Omni C20 |
| Naziv Dodatka Novi | Accessories Pack (side brush 2/filter 2/roller brush guard with comb 1/mop cloth 2) |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.209 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 10 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Pakovanja (mm) | 191 mm |
| Spoljašnja Boja | Black/Gray |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 83 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




