Nema slike
MSGW stolno računalo Gamer R5 a122
2.685,00KM
Besplatna dostava
Dell Pro Micro QCM1250, 65W Adpt., Intel Core i3-14100T (4C, up to 4.4GHz), 16GB (1x16GB) DDR5 4800MT/s, M.2 512GB SSD, Intel UHD Integrated, Wi-Fi 6E AX211, BT, RJ-45, Kyb/Mouse (KB216 Adriatic QWERTZ + MS116), Ubuntu 24.04 LTS, 3Y
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Dell |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 2 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 2 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 178 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | Pro Micro |
| Serija | Pro |
| Širina Pakovanja (mm) | 36 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 182 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
