
Laptop Asus Zenbook 14 UX3407RA-QD026X 14"FHD+OLED X Elite 12C/12T 32GB DDR5 s1TB Adreno GPU W11p 2Y
3.805,00KM
Besplatna dostava
Dell Pro 15 Essential PV15250, 15.6” FHD (1920 x 1080), non-Touch, Intel Core i5-1334U (10C, up to 4.6GHz), 16GB DDR5 (1x16GB, 4400MT/s), M.2 512GB SSD, Intel UHD, Wi-Fi 6, BT, HDMI, 1xUSB-C 3.2, 1xUSB 3.2, 1xUSB 2.0, FngPr, Win11 Home, 3Y
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Dell |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Grafička | Intel Iris Xe Integrisana |
| RAM Memorija | 16 Gb |
| Interna Memorija | 512 Gb |
| Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Boja Ekrana | Color |
| Broj Efficient Jezgri | 8 |
| Broj Performance Jezgri | 2 |
| Broj Threadova | 12 |
| Broj Ugrađenih Baterija | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 2.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 2.5 kg |
| Brzina Memorije | 4400MHz |
| CPU Broj Jezgri | 10 |
| CPU Cache Veličina | 12 MB |
| CPU Socket Standard | Socket 1744 |
| Dužina Pakovanja (mm) | 236 mm |
| Format Memorije | SODIMM 262 Pin |
| Gustina Piksela | 141 ppi |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Instalirani Operativni Sistem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilnost Platforme | PC |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Nadmorska Visina Skladištenja | 10668 m |
| Maks. Radna Nadmorska Visina | 3048 m |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 35 °C |
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 65 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 95 % |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 65 W |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Maksimalni Instalirani RAM | 16 GB |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 40 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 0 % |
| Model | Pro 15 Essential (PV15250) |
| Mogućnosti Ekrana |
|
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1.9 kg |
| Odnos Strana Slike | 16:9 |
| Osnovna Boja | Black |
| Pa Cpu | Intel Core i5 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 120 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 15.6" |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podržane Vrste Flash Memorije | SD |
| Podržani Audio Standardi | High Definition Audio |
| Port Za Slušalice | 1 (3.5 Mm minijack) |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Serija | Pro |
| Šifra Entiteta | All |
| Sigurnosne Funkcije | TPM 2.0 |
| Širina (mm) | 358.5 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 358 mm |
| Spoljašnja Boja | Carbon Black |
| Tehnologija Baterije | Lithium Ion Polymer |
| Tehnologija Memorije | DDR5 SDRAM |
| Tip Ekrana | LCD |
| Tip Matrice | IPS |
| Tip Pakovanja | Box |
| Tip Sistema | Notebook |
| Tip Video Memorije | Shared Video Memory |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Turbo Takt | Up to 4.6 GHz |
| Ugrađeni Uređaji |
|
| Uključena Oprema |
|
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type A)), 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Visina Pakovanja (mm) | 19 mm |
| Web Kamera | Yes |
| Wi Fi | IEEE 802.11ax Wi Fi 6 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




