
ASUS VivoBook S3607CA-RP03616"/Ultra 7 255H/16GB/1TB
2.855,00KM
Besplatna dostava
Dell Pro 15 Essential PV15250, 15.6” FHD (1920 x 1080), non-Touch, Intel Core i5-1334U (10C, up to 4.6GHz), 16GB DDR5 (1x16GB, 4400MT/s), M.2 512GB SSD, Intel UHD, Wi-Fi 6, BT, HDMI, 1xUSB-C 3.2, 1xUSB 3.2, 1xUSB 2.0, FngPr, Ubuntu, 3Y
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Dell |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 2.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 2.5 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 236 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | Pro 15 Essential (PV15250) |
| Serija | Pro |
| Širina Pakovanja (mm) | 358 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 19 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




