
Dell Monitor 32 Plus 4K QD-OLED S3225QC 31.6'' 3840x2160 120Hz AMD FreeSyncTM Premium Pro 99%
1.679,00KM
Besplatna dostava
Dell Monitor SE2426HG 24” 1920×1080, FHD, 240Hz, IPS, 16:9, 1000:1, 300 cd/m2, 0.5/1/3/5 ms (GtG), 178/178, HDMI 2.1 (x2), DisplayPort 1.4, Tilt, Flicker-free, AMD FreeSync Premium, HDR10, Eye Comfort, 3Y
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Petak, 15. Maj 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Dell |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 4.88 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 4.88 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 48 mm |
| EAN Kod | 5397321028802 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 538 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 177 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


