Nema slike
MSGW stolno računalo Gamer i5 i115
2.655,00KM
Besplatna dostava
CT-AMD Ryzen 5 5500GT/B550/8GB/256GB
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Ct Computers |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Grafička | Amd Radeon Integrisana |
| RAM Memorija | 8 Gb |
| Interna Memorija | 256 Gb |
| Broj Jezgri CPU A | 6 |
| CPU PC | AMD |
| DISC NO PC | 1 |
| DISC TYPE PC | SSD |
| DVI PC | - |
| Format Kućišta PC | Midi tower |
| Frekvencija PC | 3.6 GHz |
| Grafika PC | Integrisana |
| HDMI PC | 1 |
| Interni HDD PC | M.2 |
| KB PC | Nema |
| MB PC | Asrock |
| MOUS PC | Nema |
| OPTIC PC | Da |
| OS PC | Nema |
| Pa Cpu | AMD Ryzen 3 |
| PSU PC | 500W |
| Rpm Pc | Nema rotacije |
| SLOT NO PC | 2 |
| Tip Memorije Računara | DDR4 3200MHz |
| USB 2.0 PC | 2 |
| USB 3.0 PC | 6 |
| VGA Brend PC | Nema |
| VGA Memorija PC | Deljena |
| VGA PC | - |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


