
Dell Tower ECT1250 i5 14400 8GB RAM DDR5 512GB SSD PCIe M.2 WiFi 6+BT 5.3
2.170,00KM
Besplatna dostava
COMTRADE Ryzen 5500GT,Gigabyte MB [A520M K V2 G10],Patriot RAM DDR4 16GB, 3200MHz (1x16GB),Patriot SSD 512GB 2.5”;IG-MAX 1607 case 500W,VGA,HDMI
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Petak, 3. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Ct Computers |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Grafička | Amd Radeon Integrisana |
| RAM Memorija | 16 Gb |
| Interna Memorija | 500 Gb |
| Broj Jezgri CPU A | 6 |
| CPU PC | AMD |
| DISC NO PC | 1 |
| DISC TYPE PC | SSD |
| DVI PC | - |
| Format Kućišta PC | Mini tower |
| Frekvencija PC | 3.6 GHz |
| Grafika PC | Integrisana |
| HDMI PC | 1 |
| Interni HDD PC | SATAIII/2.5" |
| KB PC | Nema |
| MB PC | Gigabyte |
| MOUS PC | Nema |
| OPTIC PC | Da |
| OS PC | Nema |
| Pa Cpu | AMD Ryzen 3 |
| PSU PC | 500W |
| Rpm Pc | Nema rotacije |
| SLOT NO PC | 2 |
| Tip Memorije Računara | DDR4 3200MHz |
| USB 2.0 PC | 4 |
| USB 3.0 PC | 4 |
| VGA Brend PC | Nema |
| VGA Memorija PC | Deljena |
| VGA PC | 1 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



