
Računar HP 400 G9 i3/8GB/512GB/W11p (99P03ET)
1.820,00KM
Besplatna dostava
COMTRADE Intel Core Ultra 5 225,ASROCK MB H810M-H,Kingston 8GB 5600MHz DDR5,Patriot SSD 480GB 2.5”,Spire case 1632 ATX, 4xUSB,Spire PSU Pearl 500W,1x HDMI
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Ct Computers |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Grafička | Intel Uhd Integrisana |
| RAM Memorija | 8 Gb |
| Interna Memorija | 480 Gb |
| Broj Jezgri CPU A | 10 |
| CPU PC | Intel |
| DISC NO PC | 1 |
| DISC TYPE PC | SSD |
| DISPLAY PORT PC | - |
| DVI PC | - |
| Format Kućišta PC | Midi tower |
| Frekvencija PC | 2.7 GHz |
| Grafika PC | Integrisana |
| HDMI PC | 1 |
| Interni HDD PC | SATAIII/2.5" |
| MB PC | Asus |
| OPTIC PC | Ne |
| OS PC | Nema |
| Pa Cpu | Intel Core Ultra 5 |
| PSU PC | 500W |
| Rpm Pc | Nema rotacije |
| SLOT NO PC | 2 |
| Tip Memorije Računara | DDR5 5600 |
| USB 2.0 PC | 6 |
| USB 3.1 PC | 4 |
| VGA Brend PC | Nema |
| VGA Memorija PC | Deljena |
| VGA PC | - |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




