
Računar ASUS ExpertCenter D5 D500SER-WB73D1 SFF PC i7-14700 20C/28T 16GB DDR5 (m.64GB) s1TB 330W 3Y
2.499,00KM
Besplatna dostava
COMTRADE core i5 12400,ASUS MB PRIME H610M-D D4,Transcend DDR4 8GB 3200MHz,Patriot SSD 512GB M.2;,IG-MAX H2-3500 Pixel Case,VGa,HDMI,Serial
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 29. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Ct Computers |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Grafička | Intel Uhd Integrisana |
| RAM Memorija | 8 Gb |
| Interna Memorija | 512 Gb |
| Broj Jezgri CPU A | 6 |
| CPU PC | Intel |
| DISC NO PC | 1 |
| DISC TYPE PC | SSD |
| DISPLAY PORT PC | - |
| DVI PC | - |
| Format Kućišta PC | Midi tower |
| Frekvencija PC | 2.5 GHz |
| Grafika PC | Integrisana |
| HDMI PC | 1 |
| Interni HDD PC | M.2 |
| MB PC | Asus |
| OPTIC PC | Ne |
| OS PC | Nema |
| Pa Cpu | Intel Core i5 |
| PSU PC | 500W |
| Rpm Pc | Nema rotacije |
| RS232 Pc | 1 |
| SLOT NO PC | 2 |
| Tip Memorije Računara | DDR4 3200MHz |
| USB 2.0 PC | 6 |
| USB 3.1 PC | 2 |
| VGA Brend PC | Nema |
| VGA Memorija PC | Deljena |
| VGA PC | 1 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




