
Logitech WebCam PRO C920e
175,00KM
Brza dostava
CANYON webcam C2 HD 720P Black
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Rezolucija | Hd 720p |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 40 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 56 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 1440 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 2016 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 7.52 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.195 kg |
| Dimenzije Kutije (mm) | 47x122x119 mm |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1000x1465x1200 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1000x1991x1200 mm |
| Dubina (mm) | 55 mm |
| Dugme Za Snapshot | No |
| Dužina Kabela | 1.5 m |
| Dužina Kutije (mm) | 455 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 119 mm |
| EAN Kod | 5291485007829 |
| Fokus | Fixed |
| Funkcije Web Kamere | Noise reduction |
| Horizontalni Ugao Gledanja | 46° |
| Interfejs | USB |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON webcam C2 HD 720P Black |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Brzina Hvatanja Frejmova | 30 fps |
| Maks. Video Rezolucija | 1280x720 |
| Marketinški Naziv Modela | C2 |
| Mogućnosti Montaže | Multifunctional clip |
| Nazivna Težina | 0.104 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.091 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Osvjetljenje | No |
| Pakovanja U Kutiji | 36 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Rezolucija Senzora | 1 Mpixel |
| Širina (mm) | 90 mm |
| Širina Kutije (mm) | 260 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 47 mm |
| Smanjenje Video Šuma | Yes |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tehnologija Senzora Slike | 1/4.5" CMOS |
| Težina Kartona (kg) | 7.52 kg |
| Tip Kamere | Web Camera |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Ugao Rotacije | 360 ° |
| Ugrađeni Uređaji | Microphone |
| Visina (mm) | 60 mm |
| Visina Kutije (mm) | 263 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 122 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


