
CANYON speaker BSP-4 5W Dark Grey
37,90KM
Brza dostava
CANYON speaker OnMove 11 IPX6 TWS 20W EQ RGB Black
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 23. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Audio Kontrole |
|
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 45 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 72 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 540 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 864 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 10.58 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.832 kg |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 972x990x1320 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 972x990x2022 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 330 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 102 mm |
| EAN Kod | 5291485016166 |
| Izlazna Snaga | 20 W |
| Karakteristike Zvučnika |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON speaker OnMove 11 IPX6 TWS 20W EQ RGB Black |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External (Autonomic) |
| Marketinški Naziv Modela | OnMove 11 |
| Način Audio Izlaza | Mono |
| Nazivna Težina | 0.72 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.072 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.76 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Opcije Povezivanja |
|
| Pakovanja U Kutiji | 12 |
| Podrška Za Glasovnog Asistenta | Yes |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 6 hr |
| Širina (mm) | 110 mm |
| Širina Kutije (mm) | 324 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 102 mm |
| Sistemske Komponente | 1 Speaker |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Standardi Zaštite | IPX6 |
| Tip Pakovanja | Box |
| Tip Sistema | Portable Speaker |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 2200 mAh |
| TWS Režim | Yes |
| Ugrađeni Uređaji |
|
| Visina (mm) | 95 mm |
| Visina Kutije (mm) | 234 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 147 mm |
| Vrijeme Punjenja Baterije | 3 hr |
| Zaštita Od Uticaja Okoline | Splash Resistance |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




