
CANYON charger CU35CC GaN 35W 2xPD EU White
29,50KM
Brza dostava
CANYON power bank PB-106 10000 mAh Black
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 96 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 3072 |
| Broj Priključaka | 2 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 9.56 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.28 kg |
| Dimenzije Kutije (mm) | 26x170x100 mm |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1000x1000x1200 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1000x1950x1200 mm |
| Dubina (mm) | 16 mm |
| Dužina Kabela | 0.3 m |
| Dužina Kutije (mm) | 360 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| EAN Kod | 5291485007584 |
| Izlazni Napon | DC 5 V |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON power bank PB 106 10000 mAh Black |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 10 W |
| Maksimalna Izlazna Struja | 2.1 A |
| Maksimalna Ulazna Struja | 2.1 A |
| Maksimalni Ulazni Napon | 5 V |
| Marketinški Naziv Modela | PB 106 |
| Nazivna Težina | 0.232 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.04 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 32 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Prikaz Snage | LED Indicators |
| Širina (mm) | 68 mm |
| Širina Kutije (mm) | 228 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 26 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Težina Kartona (kg) | 9.56 kg |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 10000 mAh |
| Ugrađeni Kabel | No |
| Uključen Kabel | USB Cable |
| Visina (mm) | 140 mm |
| Visina Kutije (mm) | 225 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 170 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




