
CANYON charger CU35CC GaN 35W 2xPD EU White
29,50KM
Brza dostava
CANYON power bank OnPower 600 built-in cable 20000 mAh PD65W Dark Grey
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 60 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 96 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 1500 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 2400 |
| Broj Priključaka | 2 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8.82 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.411 kg |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1150x975x1295 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1150x975x1982 mm |
| Dubina (mm) | 32.5 mm |
| Dužina Kabela | 0.2 m |
| Dužina Kutije (mm) | 325 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| EAN Kod | 5291485017347 |
| Izlazna Snaga | 1 (USB Type A) |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON power bank OnPower 600 built In cable 20000 mAh PD65W Dark Grey |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 65 W |
| Marketinški Naziv Modela | OnPower 600 |
| Nazivna Težina | 0.352 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.05 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.361 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 20 |
| Posebne Karakteristike | Ultra Compact |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Prikaz Snage | Digital Display |
| Širina (mm) | 68 mm |
| Širina Kutije (mm) | 230 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 41 mm |
| Spoljašnja Boja | Dark Gray |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 20000 mAh |
| Ugrađeni Kabel | Type C |
| Ulaz/Izlaz Snage | 1 (USB Type C) |
| Visina (mm) | 108 mm |
| Visina Kutije (mm) | 229 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 140 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




