
CANYON charger CU35CC GaN 35W 2xPD EU White
29,50KM
Brza dostava
CANYON power bank OnPower 510 slim Magnetic 10000 mAh PD20W Beige
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bežično Punjenje | 15 W |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 60 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 96 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 2160 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 3456 |
| Broj Priključaka | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 9.43 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.2425 kg |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1060x975x1295 mm |
| Dubina (mm) | 66 mm |
| Dužina Kabela | 0.3 m |
| Dužina Kutije (mm) | 325 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| EAN Kod | 5291485017330 |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON power bank OnPower 510 slim Magnetic 10000 mAh PD20W Beige |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 20 W |
| Marketinški Naziv Modela | OnPower 510 |
| Materijal Kućišta | Aluminium/ABS/PC |
| Nazivna Težina | 0.18 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.033 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.21 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 36 |
| Posebne Karakteristike | Slim Design MagSafe Wireless Charging Aluminum Case |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Prikaz Snage | No |
| Širina (mm) | 105 mm |
| Širina Kutije (mm) | 265 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 26 mm |
| Spoljašnja Boja | Beige |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 10000 mAh |
| Ugrađeni Kabel | No |
| Uključen Kabel | USB Type C USB Type C Cable |
| USB | 1 (USB Type C) |
| USB Tip C | DC 5/9/12V 3A 20W |
| Visina (mm) | 14.6 mm |
| Visina Kutije (mm) | 229 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 140 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




