
CANYON charger CU35CC GaN 35W 2xPD EU White
29,50KM
Brza dostava
CANYON power bank OnPower 204 20000mah Black
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 1500 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 2400 |
| Broj Priključaka | 2 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8.62 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.408 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 315 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| EAN Kod | 5291485019723 |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 22.5 W |
| Nazivna Težina | 0.33 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.042 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.366 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 20 |
| Posebne Karakteristike | 22.5W Fast Charge Built In Cables Type C + Lightning Power Display |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Prikaz Snage | Digital Display |
| Širina Kutije (mm) | 235 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 37 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 20000 mAh |
| Ugrađeni Kabel | Type C/Lightning |
| USB | 1 (USB Type C), 1 (USB Type A) |
| Visina Kutije (mm) | 225 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 140 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




