
Paket dodataka HAMA za PS4/SLIM/PRO Dualshok 4 kontroler
12,50KM
Brza dostava
CANYON PC headset CHSU-1 PC Mic USB 2m Black
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Aktivno Poništavanje Buke | No |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 12 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 20 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 384 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 640 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8.86 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.255 kg |
| Destinacija | PC Multimedia |
| Dimenzije Kutije (mm) | 70x195x185 mm |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1000x1320x1200 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1000x2100x1200 mm |
| Dubina (mm) | 160 mm |
| Dužina Kabela | 2 m |
| Dužina Kutije (mm) | 600 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 185 mm |
| EAN Kod | 5291485008291 |
| Form Faktor | Supra Aural (on Ear) |
| Format Mikrofona | Flexible Arm |
| Frekvencijski Odziv | 20Hz 20kHz |
| Frekventni Odziv Mikrofona | 30Hz 16kHz |
| Impedansa | 32 Ω |
| Karakteristike | Basic USB |
| Karakteristike Mikrofona | Volume Control Knob |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON PC headset CHSU 1 PC Mic USB 2m Black |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Marketinški Naziv Modela | CHSU 1 |
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Nazivna Težina | 0.13 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.125 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Osjetljivost | 106 dB |
| Pakovanja U Kutiji | 32 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 60 mm |
| Širina Kutije (mm) | 440 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 70 mm |
| Sistemske Komponente | 2 Speakers |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tehnologija Povezivanja | Wired |
| Tehnologija Slušalica | Dynamic |
| Težina Kartona (kg) | 8.86 kg |
| Tip Audio Sistema | Headset |
| Tip Montaže | Head Band |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Visina (mm) | 160 mm |
| Visina Kutije (mm) | 390 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 195 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




