
Lenovo WL310 Bluetooth Silent Mouse
55,90KM
Brza dostava
CANYON mouse OnClick 17 Ergonomic 6 buttons 1600DPI Wireless Black
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bežična Tehnologija | RF |
| Broj Dugmadi | 6 |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 24 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 36 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 960 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 1440 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 7.52 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.168 kg |
| Brzina Odziva | 125 Hz |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1200x1005x1330 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1200x1005x1920 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 600 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 135 mm |
| EAN Kod | 5291485020293 |
| Form Faktor | Ergonomic |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Hvat | Right Handed |
| Karakteristike Miša |
|
| Količina Uključenih Baterija | 2 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Brzina Kretanja | 28 in/sec |
| Maksimalno Ubrzanje | 3 G |
| Min/Max Rezolucija Pokreta | 1600 dpi |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.018 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.15 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.01 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 40 |
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AA |
| Potrebna Količina Baterija | 2 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozadinsko Osvjetljenje | No |
| Rezolucija Pokreta | 1600 dpi |
| Širina Kutije (mm) | 335 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 77 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Stil Pakovanja | Blister |
| Tehnologija Baterije | Alkaline |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tehnologija Uređaja Za Pokazivanje | Optical |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Trajnost Dugmeta | 3 000 000 clicks |
| Uključena Oprema |
|
| Visina Kutije (mm) | 295 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 194 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




