
CANYON charger CU20AC GaN 20W 1xPD 1xQC EU White
18,00KM
Brza dostava
CANYON magnetic power bank OnPower 500 PD20W 5000mAh Aluminium Star Grey
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 30. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 3000 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 4800 |
| Broj Priključaka | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 7.85 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.173 kg |
| Dubina (mm) | 8.7 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 315 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| EAN Kod | 5291485019570 |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 20 W |
| Materijal Kućišta | Aluminium |
| Nazivna Težina | 0.117 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.029 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.144 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 40 |
| Posebne Karakteristike | MagSafe Wireless Charging Aluminum Case Ultra Slim (8.7mm) Invisible Power Display |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Prikaz Snage | Digital Display |
| Širina Kutije (mm) | 220 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 20 mm |
| Spoljašnja Boja | Star Grey |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 5000 mAh |
| Ugrađeni Kabel | No |
| Visina Kutije (mm) | 225 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 140 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




