
Tastatura numerička MANHATTN žična
13,50KM
Brza dostava
CANYON keyboard HKB-W6 Wireless Black
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 30. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 30 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 48 |
| Broj Multimedijalnih Funkcija | 12 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 300 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 480 |
| Broj Tipki | 105 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 10.25 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.94 kg |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1200x1000x1530 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1200x1000x1990 mm |
| Dubina (mm) | 194.8 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 479 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 460 mm |
| EAN Kod | 5291485017101 |
| Elektronski Životni Ciklus | 10000000 Cycles |
| Form Faktor | Full Size |
| Interfejs | Bluetooth/RF |
| Karakteristike Tastature |
|
| Količina Uključenih Baterija | 2 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON keyboard HKB W6 Wireless Black |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Marketinški Naziv Modela | HKB W6 |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.24 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.7 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 10 |
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AAA |
| Potrebna Količina Baterija | 2 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozadinsko Osvjetljenje | No |
| Profil | Standard |
| Širina (mm) | 431.9 mm |
| Širina Kutije (mm) | 395 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 202 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tehnologija Baterije | Alkaline |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Težina Neto | 0.7 kg |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Tipki | Membrane |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema |
|
| Visina (mm) | 32 mm |
| Visina Kutije (mm) | 230 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 35 mm |
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



