
Tastatura i miš MANHATTAN WL BHS LAYOUT
31,50KM
Brza dostava
CANYON keyboard HKB-W11 UK/US RGB Dual Mode Wireless White
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 40 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 60 |
| Broj Multimedijalnih Funkcija | 12 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 400 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 600 |
| Broj Tipki | 113 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8.16 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.774 kg |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1200x1000x1350 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1200x1000x1950 mm |
| Dužina Kabela | 1 m |
| Dužina Kutije (mm) | 450 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 434 mm |
| EAN Kod | 5291485017477 |
| Elektronski Životni Ciklus | 10000000 Cycles |
| Form Faktor | Full Size |
| Interfejs | Bluetooth/RF |
| Karakteristike Tastature |
|
| Količina Uključenih Baterija | 1 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON keyboard HKB W11 UK/US RGB Dual Mode Wireless White |
| Kompatibilnost Platforme |
|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Lokalizacija |
|
| Maks. Vršni Kapacitet Struje | 1600 mAh |
| Marketinški Naziv Modela | HKB W11 |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.214 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.56 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 10 |
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | Built In |
| Potrebna Količina Baterija | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozadinsko Osvjetljenje | RGB |
| Profil | Low |
| Širina Kutije (mm) | 210 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 135.3 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tačka Aktivacije | 1.5 2 mm |
| Tehnologija Baterije | Lithium Polymer |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Tipki | Scissor Switch |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji | LED Indicator |
| Uključena Oprema |
|
| Visina Kutije (mm) | 300 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 37 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



