
Tastatura numerička MANHATTN žična
13,50KM
Brza dostava
CANYON keyboard HKB-W03 EN AAA Wireless Grey
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 30. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Multimedijalnih Funkcija | 11 |
| Broj Tipki | 105 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 15.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.73 kg |
| Dubina (mm) | 142 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 470 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 460 mm |
| EAN Kod | 5291485015718 |
| Elektronski Životni Ciklus | 10000000 Cycles |
| Form Faktor | Full Size |
| Interfejs | RF |
| Karakteristike Tastature | Slim design |
| Količina Uključenih Baterija | 1 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON keyboard HKB W03 AAA Wireless Grey |
| Kompatibilnost Platforme |
|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Lokalizacija | English |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.12 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.615 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 20 |
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AAA |
| Potrebna Količina Baterija | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozadinsko Osvjetljenje | No |
| Profil | Low |
| Širina (mm) | 443.8 mm |
| Širina Kutije (mm) | 275 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 26 mm |
| Spoljašnja Boja | Gray |
| Tehnologija Baterije | Alkaline |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Težina Neto | 597.5 g |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Tipki | Scissor Switch |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema |
|
| Visina (mm) | 19.8 mm |
| Visina Kutije (mm) | 330 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 154 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



