
Tastatura i miš MANHATTAN WL BHS LAYOUT
31,50KM
Brza dostava
CANYON keyboard HKB-W01 UK/US AAA Wireless Beige
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Hot Tipki | 104 |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 18 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 28 |
| Broj Multimedijalnih Funkcija | 8 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 360 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 560 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 14.4 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.68 kg |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1200x1000x1390 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1200x1000x2010 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 470 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 449 mm |
| EAN Kod | 5291485017590 |
| Elektronski Životni Ciklus | 10000000 Cycles |
| Form Faktor | Full Size |
| Interfejs | RF |
| Karakteristike Tastature |
|
| Količina Uključenih Baterija | 2 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON keyboard HKB W01 UK/US AAA Wireless Beige |
| Kompatibilnost Platforme |
|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Marketinški Naziv Modela | HKB W01 |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.15 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.53 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 20 |
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AAA |
| Potrebna Količina Baterija | 2 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozadinsko Osvjetljenje | No |
| Profil | Low |
| Širina Kutije (mm) | 460 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 138 mm |
| Spoljašnja Boja | Beige |
| Tehnologija Baterije | Alkaline |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Tipki | Membrane |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema |
|
| Visina Kutije (mm) | 310 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 44 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



