
PLAYSEAT Gaming Chair Trophy - Logitech G Edition
1.860,00KM
Besplatna dostava
CANYON gaming chair Irida RGBCH03 RGB Black
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Točkova | 5 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 23 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 20 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 860 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 860 mm |
| EAN Kod | 5291485016890 |
| Karakteristike Naslona Za Ruke | 3D Adjustable |
| Karakteristike Stolice |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON gaming chair Irida RGBCH03 RGB Black |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Ugao Naslona | 180 ° |
| Maksimalna Prikladna Težina | 150 kg |
| Maksimalna Prikladna Visina | 180 mm |
| Marketinški Naziv Modela | Irida |
| Materijal Kućišta | PU Leather |
| Materijal Okvira | Plastic |
| Mehanizam Savijanja | Butterfly |
| Minimalna Preporučena Visina | 150 mm |
| Minimalni Ugao Naslona | 90 ° |
| Naslon | Adjustable |
| Nasloni Za Ruke | Yes |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 19.5 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podešavanje Visine | Class 4 Gas Lift |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Punilo | Cold Molded Foam |
| Širina Kutije (mm) | 690 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 690 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Stolice | Gaming |
| Točkovi | 60mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 330 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 330 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




