
CANYON charger CU35CC GaN 35W 2xPD EU White
29,50KM
Brza dostava
CANYON charger CU140ACC GaN 150W 3xPD 1xQC EU White
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Izlaznih Konektora Snage | 4 |
| Broj Ulaznih Napojnih Konektora | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 12.05 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.37 kg |
| Dubina (mm) | 30 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 380 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 98 mm |
| EAN Kod | 5291485017712 |
| Izlazna Snaga | 3 (USB Type C), 1 (USB Type A) |
| Izlazni Napon | DC 5/9/12/15/20/28 V |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON charger CU140ACC GaN 150W 3xPD 1xQC EU White |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 150 W |
| Marketinški Naziv Modela | CU140ACC |
| Nazivna Struja | 5 A |
| Nazivna Ulazna Struja | 1.8 A |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.047 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.328 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 30 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Širina (mm) | 62 mm |
| Širina Kutije (mm) | 196 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 36 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB/USB C |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | EU |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| USB Tip C1 | 140W (PD/PPS) |
| USB Tip C2 | 100W (PD/PPS) |
| USB Tip C3 | 65W (USB Power Delivery) |
| USB Type A | 60W (Quick Charge) |
| Visina (mm) | 119 mm |
| Visina Kutije (mm) | 322 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 172 mm |
| Zaštita Kruga |
|
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




