1 / 3
CANYON cable CC60SC10 C-C 60W 1m Silicon Black
Šifra: CNS-CC60SC10BKategorija: Kablovi - USB
CANYON cable CC60SC10 C-C 60W 1m Silicon Black
12,50KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 2 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 23. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Canyon |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 4800 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 6720 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 7.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.054 kg |
| Desni Konektor | USB Type C (Male) |
| Dužina Kabela | 1 m |
| Dužina Kutije (mm) | 500 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 81 mm |
| EAN Kod | 5291485017668 |
| Funkcionalnost Kabela | USB C to USB C Cable |
| Izlazna Snaga I Podaci | 20V/3A, 60W |
| Izolacijski Materijal | Silicone |
| Karakteristike Kabela |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | CANYON cable CC60SC10 C C 60W 1m Silicon Black |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lijevi Konektor | USB Type C (Male) |
| Marketinški Naziv Modela | OnWire 60SC |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.022 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.032 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 120 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Kutije (mm) | 285 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 23 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Standardi Kabela | 480 Mbps |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 270 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 127 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...







