
TP-Link Archer T3U Plus Wireless USB Dual Band Adapter
41,90KM
Brza dostava
AX3000 Wi-Fi 6 Range ExtenderSPEED: 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHzSPEC: 2 × External Antennas, 1 × Gigabit Port, Qualcomm 1.0GHz Dual-Core CPU, 1024 QAM, HE160, Wall PluggedFEATURE: Tether App, WPS, Intelligent Signal Light, Access Cont
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Tp Link |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Algoritam Enkripcije |
|
| Antena | External |
| Bežično Umrežavanje |
|
| Broj Bežičnih LAN Antena | 2 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 11.8 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.43 kg |
| Certifikati | CE, RoHS |
| CPU Broj Jezgri | 2 |
| Dubina (mm) | 46 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 425 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 202 mm |
| EAN Kod | 4897098683347 |
| Funkcije Rutera | Access Control |
| Interna Radna Frekvencija | 1 GHz |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 x 10Base T/100Base TX/1000Base T |
| LED Indikatori Statusa | Activity Status |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maksimalna Potrošnja Snage | 12.6 W |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.05 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.3 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.05 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 24 |
| Podržani Data Link Protokoli (Novi) | LAN |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Širina (mm) | 97 mm |
| Širina Kutije (mm) | 400 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 125 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tip Mrežnog Uređaja | Repeater |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji |
|
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Visina (mm) | 158 mm |
| Visina Kutije (mm) | 415 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 97 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


