
Tastatura HP 405 Multi-Device Wired BackLite (7N7C1AA)
41,50KM
Brza dostava
Apple Magic Keyboard (2024) w Touch ID and Numeric Keypad – Croatian – White Keys
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 1. Juni 2026.
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Apple |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bežična Tehnologija | Bluetooth |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Dubina (mm) | 114.9 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| EAN Kod | 195949654688 |
| Funkcije Tipki/Dugmadi | Media |
| Interfejs | USB Type C |
| Karakteristike Tastature |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilni Uređaji |
|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External (Autonomic) |
| Lokalizacija | Croatian |
| Nazivna Težina | 0.369 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 418.7 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji | Touch ID |
| Uključen Kabel | USB Type C Cable |
| Visina (mm) | 10.9 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| Zahtijeva Operativni Sistem | Apple Mac OS |
| Zahtijeva Periferne Uređaje | USB port |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



