
Laptop ASUS Zenbook 14 UM3406KA-PP059W 14"3K OLED 120Hz RAI7-350 8C/16T 16G DDR5 s1TB BACKLIT BLK-AL
3.449,00KM
Besplatna dostava
Apple MacBook Air 13.6: SILVER/M5 10C CPU/8C GPU/16GB/512GB-CRO
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 6. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Apple |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| RAM Memorija | 16 Gb |
| Interna Memorija | 512 Gb |
| Rezolucija | 2k 1440p |
| Audio/Video Karakteristike |
|
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Boja Ekrana | Color |
| Broj Efficient Jezgri | 6 |
| Broj GPU Jezgri | 8 |
| Broj Jezgri Neural Engine | 16 |
| Broj Performance Jezgri | 4 |
| Broj Power Portova | 1 |
| Broj Ugrađenih Baterija | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| CPU Broj Jezgri | 10 |
| Dubina (mm) | 215 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| EAN Kod | 195950687217 |
| Gustina Piksela | 224 ppi |
| Instalirani Operativni Sistem | Apple macOS Tahoe |
| Karakteristike Tastature |
|
| Karakteristike Za Manji Uticaj Na Okoliš |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilnost Platforme | Mac |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokalizacija Tastature | Croatian |
| Maks. Nadmorska Visina Skladištenja | 15000 ft |
| Maks. Nadmorska Visina Transporta | 35000 ft |
| Maks. Radna Nadmorska Visina | 10000 ft |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 35 °C |
| Maks. Relativna Vlažnost (Bez Kondenzacije) | 90 % |
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 45 °C |
| Min. Relativna Vlažnost (Bez Kondenzacije) | 0 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 10 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 25 °C |
| Mogućnosti Ekrana |
|
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Nazivna Težina | 1.23 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Osnovna Boja | Silver |
| Pa Cpu | Apple M5 |
| Pa Velicina Ekrana | 13.6" |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Prilagođena Konfiguracija | Custom |
| Propusnost Memorije | 153 GB/s |
| Šifra Entiteta | All |
| Širina (mm) | 304.1 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| Slušalice | 1 (3.5 Mm minijack) |
| Snaga Uključ. Punjača | 60 W |
| Spoljašnja Boja | Silver |
| Tehnologija Baterije | Lithium Polymer |
| Thunderbolt 4 | 2 (USB Type C) |
| Tip Ekrana | LCD |
| Tip Matrice | IPS |
| Tip Pakovanja | Box |
| Tip Power Porta | MagSafe 3 |
| Tip Sistema | MacBook |
| Tip Video Memorije | Shared Video Memory |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 53.8 WHr |
| Ugrađeni Uređaji |
|
| Uključen Kabel | USB C to MagSafe 3 Cable (2 m) |
| Uključena Oprema |
|
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Visina (mm) | 11.3 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| Wi Fi | IEEE 802.11be Wi Fi 7 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




