Nema slike
MSGW stolno računalo Gamer R5 a122
2.685,00KM
Besplatna dostava
Apple MAC MINI: M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ROC
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 1. Juni 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Apple |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| RAM Memorija | 16 Gb |
| Audio/Video Karakteristike |
|
| Broj Efficient Jezgri | 6 |
| Broj GPU Jezgri | 10 |
| Broj Jezgri Neural Engine | 16 |
| Broj Performance Jezgri | 4 |
| Broj Podržanih Matičnih Ploča | 1 |
| Broj Ugrađenih Napajanja | 1 |
| Broj Zvučnika | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 3 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 3 kg |
| CPU Broj Jezgri | 10 |
| CPU Broj Ugrađenih | 1 |
| CPU Max Broj Podržanih | 1 |
| Dubina (mm) | 127 mm |
| Format Audio Kontrolera | Integrated |
| Format Video Kontrolera | Integrated |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Instalirani Operativni Sistem | Apple macOS Tahoe |
| Karakteristike Za Manji Uticaj Na Okoliš |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Maksimalan Broj Napajanja | 1 |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 155 W |
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Način Audio Izlaza | Mono |
| Nazivna Težina | 0.67 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 1 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 2 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 1 kg |
| Pa Cpu | Apple M4 |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podržani Data Link Protokoli | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | Internal |
| Propusnost Memorije | 120 GB/s |
| Sadržaj Pakovanja |
|
| Širina (mm) | 127 mm |
| Sistemski Form Faktor | Ultra Compact Form Factor |
| Skladištenje | SSD 1x512 GB |
| Slušalice | 1 (3.5 Mm minijack) |
| Spoljašnja Boja | Silver |
| Thunderbolt 4 | 3 (USB Type C) |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Tip Sistema | Mac mini |
| Tip Video Memorije | Shared Video Memory |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji |
|
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| USB | 2 (USB Type C) |
| Visina (mm) | 50 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije