
Samsung Galaxy Tab A11+ 11'' WiFi 6/128GB Silver
570,00KM
Besplatna dostava
Apple 11-inch iPad Air (M4) Wi-Fi 256GB – Space Grey
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Apple |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Dubina (mm) | 6.1 |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| EAN Kod | 195950824438 |
| Foto Karakteristike Kamere |
|
| Funkcije Prednje Kamere |
|
| Instalirani Glasovni Asistent | Siri |
| Jezici Glasovnog Asistenta | Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Italian, Japanese, Korean, Russian, Spanish, Swedish, Turkish, Norwegian, Brazil Portuguese, Mandarin Chinese, Cantonese, Arabic, Hebrew, Malay, Thai |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Radna Nadmorska Visina | 3000 m |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 35 °C |
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 45 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Nazivna Težina | 0.464 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Osnovna Boja | Gray |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| PC Tablet Bluetooth Interfejs | Bluetooth 6 |
| PC Tablet Broj CPU Jezgri | 8 |
| PC Tablet CPU | Apple M4 |
| PC Tablet GPS | IBeacon, Digital compass, Wi Fi |
| PC Tablet Instalirane Aplikacije | Calculator, Calendar, Notes, Clock, Music, FreeNote, Camera, Settings, Phone, Messages, FaceTime, Mail, Safari, Maps, iTunes Store, App Store, Contacts, Reminders, Podcasts, Find My, Measure, News, Ph |
| PC Tablet Kapacitet Baterije | 28.93 Wh |
| PC Tablet Kapacitet RAM | 12 GB |
| PC Tablet Karakteristike | Apple Pay, 16 Core Neural Engine, Voice Isolation and Wide Spectrum Microphone Modes, Screen Sharing, Portrait mode in FaceTime Video, Share experiences like movies, TV, music and other apps in a Face |
| PC Tablet Karakteristike Ekrana | Capacitive Multi Touch Screen, LED Backlight, Fingerprint Resistant Oleophobic Coating, Fully Laminated Display, Antireflective Coating, Wide color display (P3), True Tone display, Liquid Retina displ |
| PC Tablet Operativni Sistem | Apple iPadOS 26 |
| PC Tablet Podržani Audio Formati | MP3, AAC, FLAC, Apple Lossless |
| PC Tablet Podržani Formati Slika | JPG, HEIF |
| PC Tablet Podržani Video Formati | H.264, HEVC, ProRes, ProRes RAW, AV1 |
| PC Tablet Rezolucija Ekrana | 2360x1640 |
| PC Tablet Senzori | Ambient Light Sensor, Accelerometer, Barometer, Touch ID, Three Axis Gyro |
| PC Tablet Serija I Porodica | IPad Air 11 (M4) |
| PC Tablet Tehnologija Baterije | Lithium Polymer |
| PC Tablet Tehnologija Ekrana | IPS |
| PC Tablet Ugrađeni Uređaji | Stereo Speakers, Dual Microphones |
| PC Tablet Uključena Oprema | IPad Air, USB C Charge Cable |
| PC Tablet USB Interfejs | USB 3 Type C |
| PC Tablet Vanjska Boja | Space Gray |
| PC Tablet Veličina Ekrana | 11.0" |
| PC Tablet Veličina Unutrašnje Memorije | 256 GB |
| PC Tablet Video Funkcije | FaceTime video, Center Stage, Supports audio Video calls from iPad to any FaceTime Enabled device over Wi Fi or cellular, Supports one external display with up to 6K resolution at 60Hz, Native Display |
| PC Tablet Vrijeme Reprodukcije Videa | Max 10hr |
| PC Tablet WiFi Interfejs | IEEE 802.11be WI FI 7 |
| PC Tablet Zvučne Funkcije | Dolby Atmos, FaceTime audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Spatial Audio |
| Povezivost | Wi Fi |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Prednja Kamera | 12 Mpixel |
| Prednji Blic | True Tone + Retina Flash |
| Proizvođač | APPLE |
| Rezolucija Kamere | 12 Mpixel |
| Šifra Proizvođača | MH354HC/A |
| Širina (mm) | 247.6 |
| Širina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| Sistem Kamere |
|
| Tip Pakovanja | Box |
| Tip Proizvoda | PC Tablet |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Video Frekvencija Sličica | 24 fps , 25 fps , 30 fps , 60 fps |
| Video Karakteristike Kamere |
|
| Video Snimanje | 3840x2160 |
| Visina (mm) | 178.5 |
| Visina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| Vrijeme Surfanja Na Bateriji | Max 10hr |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




