
Samsung Galaxy Tab A11+ 11'' WiFi 6/128GB Silver
570,00KM
Besplatna dostava
Apple 11-inch iPad Air (M4) Wi-Fi 128GB – Space Grey
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 6. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Apple |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| EAN Kod | 195950823516 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Serija I Porodica | IPad Air 11 (M4) |
| Šifra Proizvođača | MH304HC/A |
| Širina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 1 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




