
AOC Monitor LED AG276QZD2 AGON PRO 26.7" 2560x1440 QD-OLED Adaptive Sync 240Hz 0.03ms 250 cd/m2
1.370,00KM
Besplatna dostava
AOC Monitor Q27G4XF 27” Fast IPS 2560×1440 Antiglare 180Hz, HDR 10, 0.5ms, 1000:1, HDMI, DP, Full Ergo, Adaptive Sync 3y
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Aoc |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Rezolucija | 2k 1440p |
| Audio Izlaz | 1 (3.5 Mm minijack) |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8.34 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 8.34 kg |
| Dinamički Kontrastni Odnos | 80 000 000 : 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Dubina (mm) | 207.7 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 822 mm |
| EAN Kod | 4038986182485 |
| Ergonomske Karakteristike | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Gamut | Adobe RGB 89.8%, DCI P3 93.4%, sRGB 117.2% |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Interfejs Za Montažu Ravnog Ekrana | 100x100mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kontrast Slike | 1 000 : 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Horizontalna Frekvencija Skeniranja | 230 kHz |
| Maks. Horizontalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Maks. Vertikalna Frekvencija Skeniranja | 180 Hz |
| Maks. Vertikalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Horizontalna Frekvencija | 30 kHz |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalna Vertikalna Frekvencija Osvježavanja | 48 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Mogućnosti Ekrana | HDCP Ready, White LED Backlight, Frameless Display, Flicker Free Technology, QHD, Low Blue Light, HDR10, AMD Adaptive Sync Technology, Crosshair, Low Input Lag, Shadow Boost |
| Mogućnosti Montaže | Desktop/Wallmount |
| Nazivna Težina | 3.44 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 1 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 5.3 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 1 kg |
| Obrada Ekrana | Anti Glare |
| Odnos Strana Slike | 16:9 |
| Osvjetljenje Slike | 300 cd/m^2 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 180 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 27" |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podrška Za Boje | 16.7M |
| Podržani Standardi Monitora | VESA FDMI |
| Potrošnja Snage Pripravnost/Spavanje | 0.5 W |
| Potrošnja Snage U Radu | 23 W |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | Internal |
| Sigurnosne Funkcije | Kensington Lock Slot |
| Širina (mm) | 613.9 mm |
| Širina Navoja | 0.233 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 481 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tehnologija Ekrana | TFT Active Matrix |
| Težina | 5.3 kg |
| Tip Ekrana | LCD |
| Tip Matrice | IPS |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Tip Navoja | Dot Pitch |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Uključen Kabel | Power Cable, HDMI Cable, DisplayPort Cable |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Vidljiva Dijagonala Displeja | 27" |
| Visina (mm) | 516 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 162 mm |
| Vrijeme Odziva | 1 ms |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


