1 / 6
AOC Monitor OLED Q27G41ZDF Gaming 27" 2560x1440 QD-OLED Adaptive Sync 240Hz HDR10 0.03ms 400cd Tilt
Šifra: Q27G41ZDFKategorija: Monitori
AOC Monitor OLED Q27G41ZDF Gaming 27” 2560×1440 QD-OLED Adaptive Sync 240Hz HDR10 0.03ms 400cd Tilt HDMI DP
1.119,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
Učitavanje...
| Brend | Aoc |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 1 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...










