1 / 6
AOC Monitor LED Q27G4ZDR Gaming 27" QD - OLED 2560x1440 2H 240Hz PiP+PbP Full ERGO
Šifra: Q27G4ZDRKategorija: Monitori
AOC Monitor LED Q27G4ZDR Gaming 27” QD – OLED 2560×1440 2H 240Hz PiP+PbP Full ERGO USB Hub DP HDMI 3y
1.200,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
Učitavanje...
| Brend | Aoc |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8.78 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 8.78 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 780 mm |
| EAN Kod | 4038986183130 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 455 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 139 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...










