
AOC Monitor LED AG276QZD2 AGON PRO 26.7" 2560x1440 QD-OLED Adaptive Sync 240Hz 0.03ms 250 cd/m2
1.370,00KM
Besplatna dostava
AOC Monitor LED 24B36X Gaming IPS 1920×1080 144Hz HDR10 0.5ms Adaptive Sync HDMI DP Audio Out Tilt 3y
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Aoc |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 4.65 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 4.65 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 124 mm |
| EAN Kod | 4038986143073 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 610 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 378 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


