
AOC Monitor LED AG276QZD2 AGON PRO 26.7" 2560x1440 QD-OLED Adaptive Sync 240Hz 0.03ms 250 cd/m2
1.370,00KM
Besplatna dostava
AOC Monitor Gaming Q27G4ZR 27” Fast IPS, 2560×1440, 240Hz (260Hz OC), 0.3ms MPRT (1ms GtG), 400 cd/m2, 1000:1, Adaptive Sync, G-SYNC compatible, HDR 400, 2x HDMI, 1x DP, Speakers, Full Ergo
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Aoc |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Rezolucija | 2k 1440p |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 8.76 kg |
| Dinamički Kontrastni Odnos | 80 000 000 : 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Dubina (mm) | 207.7 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 822 mm |
| EAN Kod | 4038986182973 |
| Energetska Oznaka | F |
| Ergonomske Karakteristike | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Format Zvučnika | Integrated |
| Gamut | Adobe RGB 91.4%, sRGB 123.6%, DCI P3 95.2% |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Interfejs Za Montažu Ravnog Ekrana | 100x100mm |
| Izlazna Snaga | 4 W |
| Izlazna Snaga Po Kanalu | 2 W |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kontrast Slike | 1 000 : 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Horizontalna Frekvencija Skeniranja | 230 kHz |
| Maks. Horizontalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Maks. Vertikalna Frekvencija Skeniranja | 260 Hz |
| Maks. Vertikalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Minimalna Horizontalna Frekvencija | 30 kHz |
| Minimalna Vertikalna Frekvencija Osvježavanja | 48 Hz |
| Mogućnosti Ekrana | Flicker Free Technology, QHD, NVIDIA G SYNC, Low Blue Light, HDR10, AMD Adaptive Sync Technology, Crosshair, HDR 400, Low Input Lag, Shadow Boost, 3 Side Borderless |
| Mogućnosti Montaže | Desktop/Wallmount |
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Nazivna Težina | 3.45 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 5.32 kg |
| Obrada Ekrana | Anti Glare |
| Odnos Strana Slike | 16:9 |
| Osvjetljenje Slike | 400 cd/m^2 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 260 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 27" |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podrška Za Boje | 16.7M |
| Podržani Standardi Monitora | RoHS, REACH |
| Potrošnja Snage Pripravnost/Spavanje | 0.3 W |
| Potrošnja Snage U Radu | 30 W |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | Internal |
| Sigurnosne Funkcije | Kensington Lock Slot |
| Širina (mm) | 613.9 mm |
| Širina Navoja | 0.2331 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 481 mm |
| Slušalice | 1 (3.5 Mm mini jack) |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tehnologija Pozadinskog Osvjetljenja | WLED |
| Težina | 5.32 kg |
| Tip Ekrana | LCD |
| Tip Matrice | IPS |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Tip Navoja | Dot Pitch |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Uključen Kabel | Power Cable, HDMI Cable, DisplayPort Cable |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Vidljiva Dijagonala Displeja | 27" |
| Visina (mm) | 516.1 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 162 mm |
| Vrijeme Odziva | 0.3 ms |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


