1 / 5
EU Energy Label
Klikni za detalje
AOC Monitor Gaming CU34G4Z 34" Curved Fast VA WQHD 3440x1440 240Hz 1500R 1ms DisplayHDR 400
Šifra: CU34G4ZKategorija: Monitori
Rezolucija:2K 1440P
Velicina Ekrana:34"
AOC Monitor Gaming CU34G4Z 34” Curved Fast VA, WQHD 3440×1440, 240Hz, 1500R, 1ms, DisplayHDR 400, Adaptive Sync, 2x HDMI 2.1, 1x DP 1.4, USB hub, Ergonomic
825,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Aoc |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Rezolucija | 2k 1440p |
| Audio Interfejs | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 11.9 kg |
| DisplayPort | 1 (DisplayPort) |
| Dubina (mm) | 269.4 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1070 mm |
| EAN Kod | 4038986612692 |
| Energetska Oznaka | F |
| Ergonomske Karakteristike | Tilt, Height Adjustable, Swivel |
| Gamut | DCI P3 94%, Adobe RGB 88.7%, sRGB 130.3% |
| Gustina Piksela | 109 ppi |
| HDMI 2.1 | 2 (HDMI (Type A)) |
| Interfejs Za Montažu Ravnog Ekrana | 100x100mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kontrast Slike | 2500 : 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Horizontalna Frekvencija Skeniranja | 360 kHz |
| Maks. Horizontalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Maks. Vertikalna Frekvencija Skeniranja | 240 Hz |
| Maks. Vertikalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Minimalna Horizontalna Frekvencija | 30 kHz |
| Minimalna Vertikalna Frekvencija Osvježavanja | 48 Hz |
| Mogućnosti Ekrana | WQHD, Flicker Free Technology, Low Blue Light, Low Input Lag, DisplayHDR 400, Adaptive Sync Anti Tearing Technology, 3 Side Borderless |
| Nazivna Težina | 6.37 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 8.62 kg |
| Obrada Ekrana | Anti Glare |
| Odnos Strana Slike | 21:9 |
| OSD Jezici | Chinese, Croatian, Czech, Dutch, English, Finnish, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian |
| Osvjetljenje Slike | 450 cd/m^2 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 240 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 34" |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podrška Za Boje | 1.07B |
| Potrošnja Snage Pripravnost/Spavanje | 0.5 W |
| Potrošnja Snage U Radu | 43 W |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Površina Ekrana | Matt Type |
| Pozicija Napajanja | Internal |
| Pregled Više Kanala | Picture By Picture (PBP), Picture In Picture (PIP) |
| Radijus Zakrivljenosti | 1500R |
| Sigurnosne Funkcije | Kensington Lock |
| Širina (mm) | 808.1 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 553 mm |
| Spoljašnja Boja | Black/Red |
| Tehnologija Pozadinskog Osvjetljenja | WLED |
| Težina | 8.62 kg |
| Tip Ekrana | Fast VA |
| Tip Matrice | VA |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji | USB Hub |
| Uključen Kabel | Power Cable, USB Cable, HDMI Cable, DisplayPort Cable |
| Uključen Softver | G Menu |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| Visina (mm) | 534.7 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 188 mm |
| Vrijeme Odziva | 1 ms |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...









