
AOC Monitor LED AG276QZD2 AGON PRO 26.7" 2560x1440 QD-OLED Adaptive Sync 240Hz 0.03ms 250 cd/m2
1.370,00KM
Besplatna dostava
AOC Monitor Gaming 27G42E 27” Fast IPS, 1920×1080, 180Hz, 1ms (GTG), 300 cd/m2, 1000:1, Adaptive Sync, G-Sync Compatible, HDR10, 1xHDMI, 1xDP, Tilt
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Aoc |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 6.4 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 6.4 kg |
| DisplayPort | 1 |
| Dubina (mm) | 197.6 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 690 mm |
| EAN Kod | 4038986642590 |
| Energetska Oznaka | E |
| Ergonomske Karakteristike | Tilt |
| Gamut | DCI P3 95%, NTSC 104%, sRGB 128% |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Interfejs Za Montažu Ravnog Ekrana | 100mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kontrast Slike | 1 000 : 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Horizontalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Maks. Vertikalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Mogućnosti Ekrana | Full HD, AMD Adaptive Sync Technology |
| Mogućnosti Montaže | Desktop/Wallmount |
| Nazivna Težina | 3.44 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 3.83 kg |
| Obrada Ekrana | Anti Glare |
| Odnos Strana Slike | 16:9 |
| Osvjetljenje Slike | 300 cd/m^2 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 180 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 27" |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podrška Za Boje | 16.7M |
| Podržani Standardi Monitora | VESA FDMI |
| Potrošnja Snage Pripravnost/Spavanje | 0.5 W |
| Potrošnja Snage U Radu | 22 W |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | Internal |
| Širina (mm) | 613.9 mm |
| Širina Navoja | 0.3108 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 454 mm |
| Slušalice | 1 (3.5 Mm minijack) |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Težina | 3.83 kg |
| Tip Ekrana | LCD |
| Tip Matrice | IPS |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Tip Navoja | Dot Pitch |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Uključen Kabel | Power Cable |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Vidljiva Dijagonala Displeja | 27" |
| Visina (mm) | 449.7 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 126 mm |
| Vrijeme Odziva | 1 ms |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


