
Projektor EPSON EB-FH54
1.760,00KM
Besplatna dostava
Anker, soundcore NEBULA Cosmos 4K SE Black Dolby Vision Projector with Google TV
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Anker |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Rezolucija | 4k 2160p |
| Audio Interfejs | 1 (3.5 Mm minijack) |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 5.98 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 5.54 kg |
| Dubina (mm) | 263 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 311 mm |
| EAN Kod | 194644056506 |
| Format Zvučnika | Integrated |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Izlazna Snaga | 30 W |
| Izlazna Snaga Po Kanalu | 15 W |
| Karakteristike Projektora |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Projektovana Svjetlina | 1800 lum |
| Metoda Fokusa |
|
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Nazivna Težina | 4.5 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.521 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 165 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 200 mm |
| Smjer Projekcije | Front/Rear Projection |
| Spoljašnja Boja | Gray |
| Tehnologija Ekrana | DLP |
| Tip Pakovanja | Box |
| Tip Projektora | Laser+LED Projector |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji | Voice Control |
| Uključen Kabel | Power Cable |
| Uključena Oprema |
|
| USB | 1 (USB Type A) |
| Visina (mm) | 265 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 304 mm |
| Životni Vijek Lampe | 30000 hr |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


