
Anker SOLIX Powerstation C300X
489,00KM
Brza dostava
Anker SOLIX Ultra Fast Alternator Charger
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Anker |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Jedinica Napajanja | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 17.3 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 17.3 kg |
| Dubina (mm) | 218 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 320 mm |
| EAN Kod | 194644394530 |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja | Smart App Control |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LED Indikator | Yes |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 60 °C |
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 85 °C |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 800 W |
| Minimalna Radna Temperatura | 20 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Nadređeni Proizvodi | All RVs and Gas Vehicles |
| Nadređeni Proizvodi (2) | Anker SOLIX C2000 Gen 2, C1000 Gen 2, C1000X and F3000 power stations |
| Nazivna Težina | 1.3 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 15.5 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Širina (mm) | 68 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 300 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Napajanja | Alternator Charger |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema |
|
| Visina (mm) | 119 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 200 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




