
Paket dodataka HAMA za PS4/SLIM/PRO Dualshok 4 kontroler
12,50KM
Brza dostava
Anker SOLIX PS200 Bifacial Portable Solar Panel
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Anker |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 10.3 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 10.3 kg |
| Dubina (mm) | 792 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 420 mm |
| EAN Kod | 194644274498 |
| Izlazni Napon | DC 48 V |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja | Foldable |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 200 W |
| Nazivna Struja | 4.16 A |
| Nazivna Težina | 4.8 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 9.8 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Širina (mm) | 45 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 150 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Standardi Zaštite | IP68 |
| Tip Napajanja | Solar Panel |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključen Kabel | Charge Cable |
| Uključena Oprema |
|
| Visina (mm) | 685 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 300 mm |
| Zaštita Od Uticaja Okoline |
|
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




