
Paket dodataka HAMA za PS4/SLIM/PRO Dualshok 4 kontroler
12,50KM
Brza dostava
Anker SOLIX EverFrost Powered Cooler 2 23L
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Anker |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 23.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 23.5 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 775 mm |
| EAN Kod | 194644292997 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 520 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 515 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




