
Paket dodataka HAMA za PS4/SLIM/PRO Dualshok 4 kontroler
12,50KM
Brza dostava
Anker SOLIX EverFrost 2 Removable Battery For Fridge
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Anker |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 3.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 3.5 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 196 mm |
| EAN Kod | 194644228828 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Naziv Dodatka Novi | SOLIX EverFrost 2 Removable Battery |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 2.5 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Pakovanja (mm) | 275 mm |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 195 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




