
Anker SOLIX Powerstation C300X
489,00KM
Brza dostava
Anker SOLIX C300X DC plus PS60 Portable Solar Panel
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Anker |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 6.27 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 6.27 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 287 mm |
| EAN Kod | 194644276614 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 277 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 238 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




